Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 4 ]

 1. (Nowy na forum) |

  Temat: VIII Narciarski Bieg Sasinów - Dylewski Klasyk 26.01.2013

  Witam serdecznie,
  W imieniu organizatorów chciałbym bardzo gorąco zachęcić do startu w VIII Narciarskim Biegu Sasinów - Dylewski Klasyk. Bieg odbędzie się jak co roku w miejscowości Wysoka Wieś 20 km od Ostródy.
  Szczegóły i zapisy na stronie www.biegsasinow.pl Limit uczestników podobnie jak w zeszłym roku ustalony został na 200 osób dla obu tras.
  Pozdrawiam i zapraszam.
  Maciek T

  Lubię to

 2. (Nowy na forum) |

  Odp: VIII Narciarski Bieg Sasinów - Dylewski Klasyk 26.01.2013

  Witam serdecznie,

  Śniegu na Wysokiej Wsi napadało całe mnóstwo.
  Pierwsze ślady zostały położone i nie znikają. W najbliższy weekend przetestowane zostaną trasy VIII Narciarskiego Biegu Sasinów. W chwili obecnej trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem zaplecza zawodów. Jak wszystko dobrze pójdzie to przed biegiem będzie można nasmarować narty u profesjonalnych serwisantów.
  Do Wysokiej Wisi zapraszamy zarówno na zawody (zapełnia się lista startowa) jak i w każdy dzień tygodnia. W pensjonacie Stara Szkoła czynna jest wypożyczalnia biegówek.
  Serdecznie zapraszamy
  Organizatorzy VIII Biegu Sasinów

  Lubię to

 3. (Nowy na forum) |

  Odp: VIII Narciarski Bieg Sasinów - Dylewski Klasyk 26.01.2013

  Lista startowa się zapełnia. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Na pewno warto przyjechać i wystartować.
  Pozdrawiam
  Maciek

  Lubię to

 4. (Nowy na forum) |

  Odp: VIII Narciarski Bieg Sasinów - Dylewski Klasyk 26.01.2013

  W chwili obecnej na VIII Narciarski Bieg Sasinów wyczerpał się limit uczestników. Znając życie i tak część osób, które się zadeklarowały, w ostatnim momencie zrezygnuje z przyjazdu. Nie chcemy nikogo chętnego ograniczać i gorąco zapraszamy do udziału w imprezie. Nie gwarantujemy jednak pamiątkowych medali dla tych, którzy znajdą się na liście rezerwowej.
  W związku z rosnącym zainteresowaniem biegówkami i Narciarskim Biegiem Sasinów, jest nam bardzo miło poinformować wszystkie osoby jeżdżące na nartach, że Wiejska Gmina Ostróda, najprawdopodobniej jako jedyna na północ od autostrady A4,   przeznaczyła swoje środki na zapewnienie paliwa do skutera śnieżnego. Za skuterem będzie ciągnięty traser do wyznaczania śladów pod styl klasyczny. W każdy weekend będą tworzone, bądź poprawiane trasy narciarskie. Jeżeli z jakiejś przyczyny przyjazd na Bieg Sasinów dla niektórych będzie niemożliwy zapraszamy do pobiegania w innym terminie. Trasy będą utrzymywane do połowy marca.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
  MaciekT

  Lubię to

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź