Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 11 ]

1. (Nowy na forum) |

Temat: Trail.pl na Androida

Czy przewidujecie uruchomienie TRAIL.PL dla androida w takiej formie jak dla Wielkopolski ??

Lubię to

2. (TRAIL Team) |

Odp: Trail.pl na Androida

MarqoBiker napisał/a:

Czy przewidujecie uruchomienie TRAIL.PL dla androida w takiej formie jak dla Wielkopolski ??

Jak najbardziej, tyle że bardziej nastawione na szlaki niż atrakcje punktowe

Lubię to

3. (Nowy na forum) |

Bedzie dobrze gdy sie taka aplikacja pojawi...a z czasem bedzie sie rozwijala w takich kierunkach w jakich beda potrzebowali jej uzytkownicy .

Lubię to

4. (Nowy na forum) |

Przydałaby się taka aplikacja. Chwilowo korzystam z programu do rysowaniu śladu na mapie, ale program gdzie można by znaleźć szlaki byłby miłym dodatkiem do podróży i pieszych wędrówek :-)

Lubię to

5. (Nowy na forum) |

Po kilku miesiacach dalej nic . Nie ma aplikacji dla androida...

Lubię to

6. (Nowy na forum) |

dobrze by bylo gdy trail.pl stworzył taka aplikacje na telefon z andro jak jest na ich stronie byl by to bardzo przydatne plus do tego uzycie gps w programie zeby wiedziec w ktorym miejscu sie jest na trasie. myslal ktos zeby to przenies na tel jako aplikacje?! chodzi a samo wykorzystanie map i szlakow nie musi to byc tak rozbudowane jak aplikacja "wlkp". pozdrawiam

Lubię to

7. (Nowy na forum) |

w Locus Pro jest możliwość skonfigurowania trail.pl ale nie sprawdzałem jak to działa.

Lubię to

8. (Nowy na forum) |

fantastyczny pomysł! czemu tego nei ma? ja to bym nawet płacił za takie cudo! Próbowałem korzytsać z TRASEO ale offlinowośc map tam to iluzja musisz być online - a jak wiadomo online w górach nie jest osiągalne:
    http://youtu.be/DTag55P0490

Używam Samsung Galaxy S4 i aplikacji Osmand

Lubię to

9. (Nowy na forum) |

Może doczekamy się w nowym roku

sserafin ...a może zainteresuje  Cie aplikacja TrekBuddy która ma mapy offline wiec nie ma z nimi problemu na szlakach . Aplikacja działa na starych telefonach z java ale też i na androidzie .  Mapy mozna bez problemu robic samemu interesującego nas obszaru lub zakupić . Te zakupione oczywiscie sa lepsze gdyz zaznaczone sa na nich min zabytki , szlaki itp . Ja używam trekabuddy juz od 5 lat i nie wyobrażam sobie bez nie podróżowania .

Lubię to

10. (Nowy na forum) |

dzięki za info - dobrze że przeglądam net - bo nie dostałem żadnego powiadomienia via email o Pana odpowiedzi.

Używam Samsung Galaxy S4 i aplikacji Osmand

Lubię to

11. (Forumowicz) |

Szykujemy się do wydania czegoś własnego, co pomoże przenieść bazę TRAIL.PL do świata mobile, ale to niestety trwa.

Nagrywanie tras jest możliwe w aplikacjach Szlaki w górach i Szlaki TPN, które już za kilka dni będzie można znaleźć na stronie trailADV.com. W tej pierwszej również przeglądanie szlaków z południa Polski.

Ostatnio edytowany przez katuszka (04-03-2014 16:05:33)

Lubię to

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź