Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 2 ]

1. (Nowy na forum) |

Temat: Poznań - Berlin rowerem? EuroVello

Witam

Nie wiem gdzie taki post umieścić -  tutaj jakoś najbardziej m pasuje:)

Pytanie trochę lamerskie ale snuję plany na przyszły sezon rowerowy - miała być trasa Poznań - Wrocław ale pozmyślałem nad trasą do Berlina i pojawił się problem.
    Nic na temat długości trasy i jej przebiegu znaleźć nie mogę (pewnie źle szukam:).
    Tysiące unijnych oficjalnych stron gdzie szlak jest namalowanym obrazkiem w JPG?
    No przecież to skandal!!!!

Ślad samej trasy znalazłem ale ona prowadzi z Galaway do Moskwy i gdy próbuję go obrobić - przyciąć i pomierzyć komputer mi się zawiesza wink

Będę wdzięczny za pomoc w postaci śladu Poznań - Berlin lub odnośnika do jakiejś sensownej strony internetowej.
    Może ktoś z forowiczów przejechał tę trasę i wie ile to km? jakie wrażenie? Jaki rower najlepiej zabrać? Szosówka chyba odpada (a byłoby najszybciej), trecking? MTB?

Moje założenia co do trasy wyglądają  tak chciałbym tam dojechać i o ile będę miał siłe wrócić do domu pociągiem, chyba że połącze to z rodzinnymi wakacjami i będę pił niemieckie piwo aby pozbyć się zakwasów i uzupełniał składniki odżywcze jedząc turecki kebab big_smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

znalazłem taką krótką internetową wzmiankę która chyba daje "obraz " trasy:

berlin - sulęcin - 160 km
    sulęcin - poznań 150 km

Jak dla mnie temat nadal aktualny chociaż 300 km nie wiem czy dam radę " na raz"

_________________________________________________________________________________________

Mój pierwszy post i od razu taki chaotyczny 3 dni szukałem i nie znalazłem dzisiaj po założeniu tematu na forum... pach :-) i jest

http://www.bikemap.net/en/route/1366250 … 19/terrain

Zdaję sobie sprawę, że " na wejściu " narobiłem bałaganu wiec temat można chyba usunąć żeby nie zaśmiecać forum.

Ostatnio edytowany przez profaner (24-10-2013 07:36:36)

Lubię to

2. (Forumowicz) |

Odp: Poznań - Berlin rowerem? EuroVello

Hej,

post nie zaśmieca więc jak najbardziej zostaje smile

Niestety nie mamy tego śladu jeszcze - mam nadzieję, że jak tylko uda Ci się trasę pokonasz, zdasz nam relację!

Lubię to

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź