Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 2 ]

1. (Nowy na forum) |

Temat: Czerwony szlak ze Śnieżki na Szrenicę

Witam, chciałabym się wybrać czerwonym szlakiem ze Śnieżki na Szrenicę, przeczytałam że jest to trasa łatwa i wjechać można nawet wózkiem( ?) jednak podczas oglądania zdjęć widziałam jakieś łańcuchy, przepaście. Jestem początkującym turystą i potrzebuję więcej danych, szczegółów dotyczących tej trasy, może jakichś zdjęć. Bardzo byłabym wdzięczna za wskazówki i informacje dotyczące trudności na tej trasie. Może ktos zechce sie podzielić ze mną swoim doświadczeniem :-)

Lubię to

2. (TRAIL Team) |

Odp: Czerwony szlak ze Śnieżki na Szrenicę

Ze Śnieżki do Śląskiego Domu należy zejść szlakiem NIEBIESKIM. Jest on, tak jak większość szlaku czerwonego, od DŚ do Szrenicy jest wyłożony kostką lub ułożonymi na płasko kamieniami czy żwirem - bez problemu można się tam poruszać rowerem.

Czerwony szlak na tym odcinku to faktycznie łańcuchy, jednak głównie służące wytyczeniu trasy a nie z konieczności trzymania się ich.

Jednym z trudniejszych miejsc jest też zejście do schr. Odrodzenie na Przełęczy Karkonoskiej.  Tu zwykłym wózkiem może być problem.

Warto, jeśli ma się obawy skorzystać z wyświetlania zdjęć na Google Maps, i przejrzeć je wzdłuż planowanej trasy - nie raz pokazują właśnie wygląd podłoża.

Lubię to

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź