Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 1 ]

1. (Nowy na forum) |

Temat: COLUMBIA i jej śpiwór Moonstone™ 32 typu mumia

Śpiwór Moonstone™ 32 typu mumia by Columbia

Śpiwór musi dawać ciepło i być jak najlżejszy, a najlepiej jakby nie ważył nic i nie zajmował za dużo miejsca w plecaku. Taki właśnie jest ten – z moich obliczeń wynika, że waży tylko 1,3 kg!

- wykonany z lekkiego, puchowego wypełnienia z gęsiego puchu, co zapewnia jakże ważną przepuszczalność powietrza
    - suwak świeci w ciemnościach, co dość ułatwia jego używanie, a do tego jest osłonięty, co zapobiega ucieczce ciepła tą drogą
    - pojawia się tutaj ściągacz przy twarzy, co umożliwia zatrzymanie ciepła w obszarze głowy
    - kieszeń w pobliżu górnego końca zamka błyskawicznego jest idealnym miejscem na np. telefon komórkowy, chociaż uwaga - nie wolno spać z telefonem!
    - dość przestronne miejsce na stopy w kształcie trapezu zapewnia sporą wygodę, co prawda jak dla mnie to za mało, bo ja lubię spać trochę niekonwencjonalnie, ale jest naprawdę git
    -można go zwinąć w wałek o wymiarach zaledwie 15 cm x 33 cm, czyli zajmuje minimalną ilość miejsca w plecaku
    - do tego ma bardzo przyjemny, kojący lazurowy kolor, który gwarantuje spokojne sny…

Niestety nie udało mi się jeszcze go wypróbować w ekstremalnych temperaturach, ale Columbia zapewnia, że nie mam szans zmarznąć nawet przy minusowej temperaturze. Poczekamy do zimy i się przekonamy… Ogólnie bdb+.

Ostatnio edytowany przez aones (07-09-2012 15:51:15)

Załączniki

images.jpg, 2.1 kb, 144 x 144
    images.jpg 2.1 kb, 26 pobrań od 2012-09-07 

Lubię to

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź