Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 1 ]

1. (TRAIL Team) |

Temat: Tania odzież trekkingowa z marketów - co o niej sądzicie?

Witajcie!

Dostaliśmy propozycję od Lidla, by przetestować ich softshellowe kurtki. Chętnych było co nie miara, niestety testerów mogliśmy mieć tylko 2, w tym ja. Pozwolono nam wybrać rozmiar i kolor, więc wchodzę na ich stronę i czytam, co tam  napisano. Krój fajny, kaptur, kieszonki - wszystko ok. Wybieram rozmiar L, kolor czarny i czekam.

Następnego dnia przychodzi paczka (mega szybko!), otwieram trzęsącymi rękoma (już od dłuższego czasu szukam takiej kurtki, ale zawsze coś nie pasowało) i... wyciągam z niej NIEBIESKĄ eMkę (taką jak na foto poniżej).
    Hmmm, nie będzie za mała? Co teraz?

Okazało się, że damskich z kapturkiem nie ma w kolorze czarnym. Trudno, nie doczytałam. Przymierzam i stwierdzam, że rozmiar pasuje (bo to 40-42, czyli całkiem sporo jak na M), kolor też ciekawy - baaardzo niebieski, więc chyba będę musiała się zaprzyjaźnić z innymi odcieniami czarnego... Ważniejsze, że w końcu mam sofshell, który na mnie pasuje smile

Żeby nie przynudzać - ogólnie wrażenie super:

• - miły w dotyku materiał wewnątrz,

• - dość ciepła,

• - przede wszystkim lekka

• - rękawy akurat,

• - kaptur dość głęboki

• - wszystkie zamki wszyte równo i mocno (sprawdzam, bo nacięłam się tak z polarem Campusa - po 2 tyg wszystkie szwy w zamkach zaczęły się pruć...).

Teraz pozostaje jedynie czekać na prawdziwy wiatr lub w końcu pojechać w góry smile

Próbowałam upolować w sklepie taki sam dla siostry. Poszłam w poniedziałek (pierwszy dzień oferty) o 9:00, obskoczyłam 3 Lidle w Poznaniu, do pozostałych przedzwoniła mi kierowniczka z Lidla na Os. Rzeczypospolitej (bardzo miła pani, której dziękuję za pomoc). NIE MA. Nigdzie nie było już damskich kurtek - szok! No cóż, jak widać, zainteresowanie było duże.

Udało się komuś z Was wejść w posiadanie LIDLowego softshella? Jakie są Wasze spostrzeżenia?

Załączniki

kurtka.jpg, 44.79 kb, 374 x 374
    kurtka.jpg 44.79 kb, 27 pobrań od 2012-09-05 

Lubię to

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź