Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 6 ]

1. (TRAIL Team) |

Temat: Miłość na szlaku (poznana) ;)

Romantyczny wątek, nieco spóźniony, jeśli chciałabym trafić Walentynki, ale sądzę, że wielu lat, stale aktualny wink

Jak byłam mała, zawsze powtarzałam, że swojego męża poznam w górach na szlaku. Z maślanymi oczami wpatrywałam się w długowłosych młodzieńców w glanach, z gitarami na plecach przemierzających Karkonosze, Izery czy jeszcze inne pagóry. Ale oni zazwyczaj szli już z "tą jedyną" (albo przynajmniej, "tą aktualną" ;D)...
    Lata mijały, kondycja i mięśnie na nogach rosły a serce hardziało. Do wypatrywanych cech przyszłego męża dodałam aparat fotograficzny, rezygnując z bujnej czupryny - wszak czas robi swoje. Wtedy to zaobserwowałam kolejną prawidłowość:

Jeśli już spotykam ten swój wymarzony "górsko-męski-ideał-z-wymarzonym-sprzętem" to on zazwyczaj idzie w przeciwną stronę.

Tyle rozmyślań z przeszłości.
    A jak tam z waszymi sercami w plecaku?

Lubię to

2. (Forumowicz) |

Odp: Miłość na szlaku (poznana) ;)

ja mam jeszcze trudniej bo poruszam się rowerem... pod górę to jeszcze można porozmawiać, ale jak jest w dół, to raczej na więcej niż "cześć" "dzień dobry" albo "przepraszam" nie ma czasu...
    ale aparat zawsze mam w plecaku jakby co ;-) i kamerę nawet też.. :>

Lubię to

3. (Forumowicz) |

A ja mogę chyba powiedzieć, że taką miłość spotkałem i od roku szlaki przemierzamy razem, a jako para od nieco ponad pół roku.

To też nie do końca tak, że po prostu się na szlaku spotkaliśmy. Od jakiegoś czasu jako student aktywnie udzielam się w Akademickim Klubie Turystycznym "Watra" z Gliwic. W ramach klubu organizujemy co roku Kurs Turystyki Wszechstronnej, czyli taki cykl wyjazdów (około 17-18) na których uczestnicy kursu mogą spróbować turystyki trochę innej niż ta na co dzień dostępna, czyli zaczynając od skiturów, bacowań, przez spływy kajakowe, raftingi, żeglarstwo, po skałki i jaskinie, na każdym wyjeździe coś innego.
    W czasie kiedy ja "prowadzącym" niektóre wyjazdy moja partnerka była naszą kursantką i tak w wakacje po jej kursie, na jednym z wyjazdów już jako przyjaciele zostaliśmy parą i tak już pół roku chodzimy sobie po szlakach trzymając się za ręce big_smile A był to wyjazd rowerowy nad polskie morze. Więc zarówno szlaki górskie, jak i rowery łączą ludzi, a takich par z ostatnich lat mamy w klubie sporo i tylko w 2012 roku będziemy mieć 4 wesela.

Lubię to

4. (TRAIL Team) |

Czyli teraz jak nic, wszystkie turystyki "bez pary" będą walczyć o miejsca na waszych wyjazdowych listach wink big_smile

Lubię to

5. (Forumowicz) |

Już od dawna nasz klub reklamuje swój kurs jako kurs matrymonialny wink Teraz w rocznicę naszego wyjazdu nad morze, przejechaliśmy się dla odmiany po górach opawskich i jesenikach smile A taką oficjalną rocznicę to w naszej klubowej Chatce na Pietraszonce na obsłudze spędzimy, serdecznie zapraszam od 13 do 19 sierpnia smile

Lubię to

6. (Forumowicz) |

ja tam miłości nie szukam, żona też, ale parę do wspólnych wyjazdów fajnie byłoby poznać w czwórkę raźniej smile

Lubię to

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź