Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 3 ]

1. (Forumowicz) |

Temat: kolumna Co nowego w serwisie Trail?

Kolumna owszem jest dobra. Tylko po co takie głupie informacje np. że ktoś aktualizował swój profil lub dołączył do Trail. W takim przypadku można założyć w forum POWITANIE. Umykają przez to ciekawe wycieczki podane przez innych użytkowników. Pewnie by wisiały na pierwszej stronie trochę dłużej. Podobnie dotyczy to zdjęć wiszą czasami naprawdę beznadziejne potrzebna jest mała cenzura.
    Pozdrawiam

Lubię to

2. (Nowy na forum) |

Odp: kolumna Co nowego w serwisie Trail?

Popieram ! Teraz jest jeszcze tu zimowy zastój, ale - jak ludzie się ruszą z wiosną - śledzenie co doszło nowego będzie praktycznie niemożliwe. Nawet teraz niedawno był taki przypadek, że rano w pracy widziałem, że coś doszło, a pod wieczór informacja już zniknęła. A jak po kilkudniowej przerwie zgadnąć co doszło ? Życzę powodzenia :-( Dodanie informacji kiedy dany szlak został dołączony do bazy skutecznie załatwiło by problem.
    Nic nie mam też przeciw "cenzurze" - zwłaszcza mnie irytują fotki beznadziejne technicznie albo niczego nieilustrujące. Może dodajmy do tego dublujące się szlaki... Ktoś to musi nadzorować, bo zginiemy w tym bałaganie.
    Pozdrawiam...

Lubię to

3. (TRAIL Team) |

Odp: kolumna Co nowego w serwisie Trail?

Popieram smile Dlatego też już kończymy przygotowanie zupełnie nowego wyglądu, gdzie w dużej mierze będzie można decydować co sie chce widzieć wśród "aktywności"

Lubię to

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź