Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 1 ]

 1. (TRAIL Team) |

  Temat: Darmowe szkolenia na przewodnika turystycznego i pilota wycieczek!

  Oddział PTTK w Suwałkach oraz Europartner AKIE zapraszają na bezpłatne kursy na przewodnika turystycznego, pilota wycieczek oraz kadry managmentu.

  Szkolenia skierowane są do osób w wieku powyżej 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podlaskiego, zatrudnionych m.in. w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, Centrach Informacji Turystycznej, Lokalnych Organizacjach Turystycznych, prywatnych przedsiębiorstwach turystycznych, organizacjach pozarządowych.

  W ramach projektu zapraszamy do udziału w KURSIE ZAWODOWYM NA PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO TERENOWEGO oraz KURSIE ZAWODOWYM NA PILOTA WYCIECZEK.

  Szkolenie na przewodnika turystycznego terenowego po województwie podlaskim obejmować będzie: 225 godzin zajęć teoretycznych i 12 dni wycieczek szkoleniowych (jedno i dwudniowe wycieczki piesze i autokarowe po województwie podlaskim). Zajęcia będą odbywały się w weekendy (piątek, sobota, niedziela), co dwa tygodnie.

  Szkolenie rozpocznie się 20 kwietnie i będzie trwało do 17 grudnia 2012 roku.

  Szkolenie na pilota wycieczek obejmować będzie: 150 godzin zajęć teoretycznych i 4 dni wycieczek szkoleniowych (jednodniową wycieczkę po województwie podlaskim, dwudniową wycieczkę na Litwę oraz wyjazd do portu lotniczego). Zajęcia będą odbywały się w weekendy (piątek, sobota, niedziela), co dwa tygodnie.

  Szkolenie rozpocznie się 12 maja i będzie trwało do 13 października 2012 roku.

  Szczegółowe informacje, Deklaracja oraz Regulamin Uczestnictwa są dostępne do pobrania na portalu projektu www.europartner-akie.pl/turystyka,w siedzibie Oddziału PTTK w Suwałkach przy ul. Kościuszki 37 (pokój nr 3) oraz pod nr telefonu 87 5665961.

  UWAGA: Ograniczona ilość miejsc.

  źródło:
  https://www.facebook.com/events/372268069472520/

  Lubię to

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź