Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 2 ]

1. (TRAIL Team) |

Temat: HOLUX: FunTrek 130

Zapraszamy wszystkich wypożyczających do recenzji - wasze obpinie i rady mogą pomóc innym turystom!

Lubię to

2. (Nowy na forum) |

Odp: HOLUX: FunTrek 130

Witam miałam okazję zapoznać się z tym GPS na ostatniej wyprawie w Beskidzie wyspowym. Urządzenie wpisało się całkiem niezle, choć mogła bym wymienić kilka wad. Warto zwrócić uwagę iz omawiany Gps jest na akumulator, co  warto  uwzględnić przy planowaniu wyprawy. Z pewnością bedzie on problematyczny jezeli planujemy wpyrawę typowo pod namiot (bez możliwości ładowania) a niestet akumulator przynajmniej nam przy intensywniejszym użytkowaniu (kompas, mapa, obliczanie dystansu)  na koniec dnia pokazywał ze musi zostać naładowany.  Z pewnoscią jest on bardzo wgodna opcja gdy jedziemy samochodem na wprawę czy planujemy nie spac pod namiotem a w schronisku gdzie mamy pewność iz zawsze go  naładujemy. W zestawie dołączona jest ładowarka na mini usb wiec nie trzeba się martwić jak zapomnimy naszej od GPS- zawsze mozna naładować ładowarka z telefonu, ładuje sie szybko wiec tez nie czekamy nie wiem ile czasu. W samym użytkowaniu prosty choć razi brak polskiej wersji językowej,  myślę ze dobie dzisiejszej znajomości  tego  języka nie będzie to  większym problemem. Bardzo czuły w pomiarach, choć jak zgubiłam sie na szlaku w nerwach miałam problem zeby od razu znaleźć kompas tongue. Ekran dotykowy mozna miec obaw ze bedzie sie wieszał czy nie reagował na dotyk tu uspokajam, działa wszystko ładnie,  do tego  jezeli chcem być bardzo precyzyjni jest dołączony rysik. Z mojej strony polecam ten gps na wyjazdy dla osób które lubią nowoczesna technikę kolorowy wyświetlacz, dokładność i szybkość pomiaru, nie zapominając o regularnym ładowaniu:) lub zabraniu opcji ładowania z barerii słonecznych. Pozdrawiam

Lubię to

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź