Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 5 ]

 1. (Forumowicz) |

  Temat: uproszczone ślady

  Zauważyłem że niektóre ślady zostały znacznie uproszczone. Na przykład Rumia Czerwony Rowerowy Wokół Długiej Góry. W takiej postaci jest nieprzydatny. Przypadek czy to celowe.

  Lubię to

 2. (TRAIL Team) |

  Odp: uproszczone ślady

  Ślad jest uproszczony tylko na podglądzie (mala mapka przy opisie). Na dużej mapie i przy pobraniu GPX już powinien być w najlepszej jakości. Chcieliśmy przyśpieszyć ładowanie strony opisowej, ciągle jednak pracujemy nad poprawą tego rozwiązania.

  Daj znać, jeśli uproszczenie tracka zaobserwowałeś jeszcze gdzieś indziej.

  Lubię to

 3. (Nowy na forum) |

  Odp: uproszczone ślady

  Przede wszystkim profil trasy winien pojawić się we wklejkach, bo tego brakuje, a nic nie stoi na przeszkodzie, aby tam pozostał, skoro ładowany jest pełen ślad, a nie uproszczony.
  Profil trasy wyznaczacie z oddzielnych danych, co dodatkowo zwiększa rozmiar strony, a można to wszystko ładnie uporządkować, wywalić zbędny JavaScript do keszowalnych plików, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć wielkość strony i usprawnić pracę serwera. Potrzebny jest Wam ktoś od optymalizacji, bo teraz to jest bida z nędzą za takie pieniądze, jakie kosztował projekt...
  Po trzecie - nie bójcie się korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dane śladu i profilu możecie doładować po załadowaniu strony dzięki Ajaksowi i tak też robią inni.
  Dodatkowo... 2 sekundy przetwarzania strony przez serwer? Optymalizacja na prawdę przydałaby się, bo nie wierzę, że macie tak bardzo obciążone serwery (serwer?). Mam nadzieję, że coś w tej kwestii zrobicie, bo szkoda, aby strona straszyła w obecnej formie...

  Lubię to

 4. (TRAIL Team) |

  Odp: uproszczone ślady

  Tam gdzie przy szlaku wygenerowano profil, jest dostępny też we wklejce smile

  Lubię to

 5. (Nowy na forum) |

  Odp: uproszczone ślady

  Wiem o tym, ale zwróciłem uwagę na to, że od pewnego czasu nie dodajecie profilu, nawet jeśli otworzę pełną mapę czy wklejkę, gdzie jest rysowany pełen ślad, a nie uproszczony.

  Lubię to

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź