Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Informacja przez RSS

Posty [ 2 ]

 1. (Nowy na forum) |

  Temat: Uroki Północnej Małopolski

  Wakacje, to dla wielu osób czas poszukiwania nowych doświadczeń, odkrywania nowych miejsc i poznawania piękna otaczającego nas świata. Wszystkim, którzy myślą, że jedynym sposobem realizację tego wszystkiego jest wyjazd na drugi koniec świata do jakiegoś egzotycznego kraju, chcemy powiedzieć, że są w błędzie. Cudowny i niesamowity świat, jest tuż za progiem.

  http://eclairsoftware.pl/regio4trip/foto1.jpg

  Słyszeliście o Zegarowych Skałach i malowniczej Dolinie Wodącej? Wolicie podziwiać ruiny zamków czy odkrywać niesamowite jaskinie poukrywane między białymi wapiennymi ostańcami? Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze można zobaczyć podczas pieszej wyprawy, a brak Wam na nią pomysłu zapraszamy w okolice Białej Przemszy.

  http://eclairsoftware.pl/regio4trip/foto2.jpg

  Znajdziecie tu wiele ciekawych możliwości spędzenia chwil na łonie przyrody, która jest równocześnie scenerią do poznawania naszej kultury, historii i prehistorii. Można podążyć szklakiem unikatowych ostańców wapiennych w Dolinie Wodącej, gdzie znajdują się także najstarsze stanowiska jaskiniowe neandertalczyka na terenie Polski. Dla miłośników średniowiecza nie lada atrakcją będzie wyprawa Szlakiem Orlich Gniazd, na który składa się kilkanaście średniowiecznych zamków i warowni usytuowanych wśród charakterystycznych skał jury krakowsko-częstochowskiej. Okolice Białej Przemszy były także miejscem prowadzenia działań wojennych podczas II Wojny Światowej, a szczegóły tych wydarzeń można poznać na Szlaku Partyzantów Ziemi Olkuskiej. Jeśli zaś chcecie poznać potęgę matki natury, to musicie podążyć szlakiem wiodącym przez unikatowe tereny Pustyni Błędowskiej.

  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o szlakach pieszych wędrówek oraz o niezwykłych ścieżkach edukacyjnych znajdujących się w okolicach Białej Przemszy, zapraszamy do podróżowania z Regio4trip.eu.


  Konkurs dla wszystkich podróżników i amatorów wycieczek!

  Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia oficjalnego fanpage Regio4trip.eu w serwisie facebook.com.
  Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody: Aparat Nikon oraz iPod'y Shuffle!

  http://eclairsoftware.pl/regio4trip/konkurs.jpg

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  http://eclairsoftware.pl/regio4trip/1a.jpg

  Lubię to

 2. (Nowy na forum) |

  Odp: Uroki Północnej Małopolski

  Przepiękne tereny! Nie wiedziałam że Małopolska jest taka urokliwa

  Lubię to

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź